Personel Taşımacılığı

Posted by reonsis
Kategori:

Firmamızın ana faaliyet konusu personel taşımacılığı olup, 1990 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bugün modern olarak dizayn edilmiş 20’ araçtan oluşan , sektörün ilerisinde teknolojik alt yapısı ile, kalite ve hizmet anlayışı düşüncesiyle iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmekte ve getirdiği yeniliklerle sektöre yön veren firma konumundadır.

Kalite politikamız gereği, bünyemizde çalışacak tüm sürücülerimiz belli eğitimlere tabi tutulmakta ve bu eğitimler neticesinde başarılı olan sürücülere sertifika verilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

İş güvenliği politikamız gereği araç ve sürücülerimizde olması gereken tüm belgeler tarafımızca bulundurulmaktadır.  Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu ayrıcalık sayesinde bilgiye anında ulaşabilme ve şeffaflık konusunda ki taşımacılık sektörü içerisinde en güvenilir marka olma misyonumuzu yerine getirmekteyiz.

Mutlu Trans olarak önemsediğimiz en önemli unsurlar;

Güvenlik
Bünyemizde barındırdığımız bütün araçlarımızın güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve gerekli kontrolleri denetim ekiplerimizce düzenli periyotlar da yapılmaktadır. Ayrıca ulaşımını sağladığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ve Çatı Sigortası ile güvence altındadır.

Prestij
Mutlu Trans marka değeri, hizmet verdiği müşteri profili ile hizmete bakış açısında sektörde prestij unsuru olarak anılmaktadır. Bu doğrultuda her zaman önceliğimiz firmamıza yüklenen bu misyonla hizmet kalitemizi artırarak müşterilerimizin tercih ettiği firma konumumuzu korumaktır.