Doğru Fiyata Kalite ve Performans

Mutlu Turizm, Türkiye’de uçtan uca taşımacılık zinciri ve çözümleri sunan günümüzde Bolu’nun önde gelen turizm firmalarından biridir. Şehirler arası Personel,Turist,Gezi gibi bir çok taşımacılığı aktif olarak sürdürmektedir. Turizm hizmetleri ve taşımacılık çözümleri yelpazesi oldukça geniş olup müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bilgi, malzeme ve finansal akış etrafındaki tüm faaliyetleri optimize ederiz. Müşterilerin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına özel olarak endüstriye özgü gereksinimler için özel bir taahhütte bulunan küresel olarak entegre uçtan uca çözümler sunmaktayız.

Firmamız çocuklarımızın güvenliği ve rahat ulaşın sağlamakla kalmayıp eğitimine verdiği önemi sunduğu hizmetlerle kalitesini ispat etmiştir.
Son model üstün performanslı araçlarımızla özel emniyet kemeri ve deneyimli sürücüler ve rehberlerimizle eğitimli kadromuzla çocuklarımızın güvenliğini önemsediğimizin göstergesidir.

40 yılı aşkın süredir personel taşımacılığı yapan Mutlu, müşteri memnuniyetini esas alarak, güvenli seyahat, dakiklik, sürekli ve kesintisiz hizmet, araç kalitesi ve yeniliği gibi unsurları daima ön planda tutmuştur.

Mutlu, sahip olduğu teknik donanım, bilgi ve tecrübe ile turistik amaçlı organizasyonlara, gruplara, acente ve şirketlere araç hizmeti vermektedir. Firmanın en büyük çabası güvenli ve rahat bir yolculuk imkânı yaratmak ve beklentileri kısa sürede karşılayarak yolcu ve kafilelerin memnuniyetini sağlamaktır. Turizm taşımacılığında kullanılan araçlar yolcu sayısına göre, farklı büyüklük ve tipte olup konforlu ve yeni modellerdir. Bu araçların personeli, tecrübeli, yolları bilen, turistik bölgeleri iyi tanıyan eğitimli elemanlardan oluşmaktadır.

Ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araç modellerine kadar her sınıf araçta üst sınıf hizmet anlayışıyla müşterilerimize rent a car hizmeti vermekteyiz.

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uyduğundan emin değil misiniz?

Etkili çözümler

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan Mutlu, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermektedir.Bu sayede işleriniz en kısa zamanda uzman kadro eşliğinde sorun yaşamadan çözüm bulur.

Güvenli ve Emin

Gönderimleriniz emin ellerde en hızlı şekilde iletilir. Size sadece arkanıza yaslanıp beklemek kalır.

Hızlı Teslimat

İster şehir içi ister şehirler arası olsun. Taşımacılık hizmetinizin en hızlı ve güvenilir şekilde yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

24/7 Destek

Bir sorun mu oluştu? Muhattap mı arıyorsunuz? Mutlu Trans'ta bunlar hiç sorun değil! Size 7/24 destek veriyoruz.